Шановні освітяни!

Дата: 01.10.2021 21:02

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем вчителя.

Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Разом з тим відповідає і за самих себе, свою професійну підготовку, право носити високе й почесне звання Педагога.

В умовах впровадження  комплексних реформ у галузі освіти все це здається непростим. Та ви свій обов’язок виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Бажаю вам міцного здоров’я, Божих благословінь, щирої радості, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідної громади та незалежної  України. Хай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті!

З повагою, міський голова                                                                                                  Олег КОЦОВСЬКИЙ