Оголошено прийом проєктів у рамках Громадського бюджету на 2022 рік

Дата: 01.10.2021 20:56

З 01 жовтня 2021 року стартує прийом заявок на конкурс в рамках цільової програми Громадський бюджет Ходорівської міської ради на 2021-2022 роки, відповідно до розпорядження голови Ходорівської міської ради від 13.09.2021 року №3/104 «Про початок подання проєктів на конкурс у рамках Громадського бюджету Ходорівської міської ради».

Прийом проєктів здійснюється відповідно положення.

Проєктом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат, кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації за рахунок коштів громадського бюджету нашої громади.

За рахунок коштів Бюджету участі можуть реалізовуватись проєкти: великий – орієнтована вартість пропозицій від 50 до 100 тис. грн., малий – орієнтована вартість пропозицій не повинна перевищувати 50 тис. грн. Обов’язкова частка небюджетного співфінансування проєкту, яка забезпечується Автором проєкту, має становити не менше 20 % від загальної вартості проє

кту у вигляді фінансового внеску (кошти фізичних осіб), спонсорських коштів.

Проєкти подаються за єдиною обов’язковою для заповнення формою.

Термін подачі проектів: з 01 жовтня по 01 листопада 2021 року включно.

Проєкт подається особисто автором (одним з авторів) проєкту:

- у електронному вигляді через електронну пошту otg@hodorivska-gromada.gov.ua з приміткою «Громадський бюджет Ходорівської міської ради», завантаження скан-копії (фото) першої сторінки паспорту, а також сторінки з реєстрацією місця проживання;

- в паперовому вигляді здійснюється за умови пред’явлення автором оригіналу паспорту за адресою: Ходорівська міська рада, м. Ходорів, вул. Грушевського, 38 з приміткою «Громадський бюджет Ходорівської міської ради»

Графік прийому проєктів: щодня крім вихідних (субота, неділя) з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 13:00 до 14:00.

Автори проєктів можуть звертатися за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проєкту та з інших питань щодо заповнення форми проєкту за тел. 0994982797, контактна особа Хрущ Ігор Олегович.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО Громадський бюджет Ходорівської міської ради

ФОРМА ПРОЄКТНОЇ ЗАЯВКИ