Вітаємо союзянок Ходорівщини!

Дата: 29.09.2021 21:21

30 вересня  відзначають своє свято  "Союз Українок". Діяльність «Союзу Українок» відновили у 1989 році у Львові, а в 1991 році була утворена Всеукраїнська жіноча громадсько-просвітницька організація «Союз Українок» із місцем знаходження у Києві.У статуті зазначено, що вона є «… спадкоємницею демократичних традицій СУ, що діяв в Україні з 1917 року, був ліквідований внаслідок більшовицької окупації у 1939 році і відновив свою діяльність у 1991 році». На загальному зібранні союзянки постановили щорічно, на свято Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії (30 вересня) святкувати День Союзянки.

Дуже відрадно, що зараз “Союз Українок” працює в нашому місті для продовження всіх тих традицій, які були закладені з початку заснування. Хочемо подякувати за вашу плідну працю в ім’я зміцнення національної ідеї, духовного відродження українського народу, вірність і принциповість утвердження ідеалів незалежної України. Бажаємо здоров’я, щастя, миру, спокою, гармонії і хай всі мрії на добро, на щастя обов’язково здійснюються.