30 вересня професійне свято наших бібліотекарів.ВІТАЄМО!

Дата: 29.09.2021 15:31

Шановні бібліотекарі Ходорівської міської територіальної громади!

Від усієї душі вітаю Вас з професійним святом – Днем бібліотек!

У всі часи бібліотека була джерелом отримання різноманітних знань, накопичених людством. Книга і сьогодні залишається джерелом інформації, а бібліотекар –  хранителем та двигуном людської культури. У всі часи ви гідно виконуєте свою місію – зберігаєте знання та культурну спадщину для наступних поколінь, перетворюєте населення нашої країни в читачів. Зараз, під час приходу в бібліотеки комп’ютерів і мережевих технологій, у вас з’явилися зовсім нові можливості для роботи з читачами і для співпраці з вашими колегами.
Ви знаходите та впроваджуєте нові та креативні форми спілкування та роботи, берете участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяєте формуванню моральних принципів підростаючого покоління. Ви є незамінними помічниками в оперативному і якісному забезпеченні інформацією.

Дорогі працівники бібліотек, ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру та любов до мистецтва. Нехай ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого Ходорівського краю.

Бажаю вам нових ініціатив, цікавих перспективних проєктів, професійного становлення та зростання. Нехай ваша праця завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у людських серцях!

З повагою,

голова Ходорівської міської територіальної громади                                      Олег КОЦОВСЬКИЙ