Вирішено на виконкомі!

Дата: 29.09.2021 15:28

28 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Члени виконкому встановили тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення:

з 01.10.21 року для населення водопостачання 25 грн та водовідведення 16 грн, для бюджетних та інших споживачів водопостачання 46,86 грн та водовідведення 37,54 грн. З 01.01.2022 року для населення водопостачання вартуватиме 39,02 грн та водовідведення 31,28 грн; для бюджетних та інших споживачів водопостачання 46,72 грн та водовідведення 37, 54 грн.

Встановили тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що надає КП «Ходорівводоканал» (стосується теплопостачання для Палацу культури та ДНЗ «Вишеньки» м.Ходорова): 3586,01 грн / Гкал, для інших споживачів 3594,79 грн / Гкал.

Внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 24.06.2021 року «Про встановлення дорожніх знаків та розміток на вулицях міста Ходорова», а саме направили рух автомобілів до лікарні через вул.Привокзальну, а назад по вул.Б.Хмельницького, це правило діятиме  щоденно без обмежень в часі.

Надали дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації «Влаштування декоративної огорожі в скверу Шевченка в м.Ходорові».

Затвердили проектно-кошторисні документації:

- «Капітальний ремонт дощової каналізації по вул.Шевченка №49-55» на суму 613, 480 тис грн.

- «Капітальний ремонт дороги по вул.Привокзальна від буд. №5 до буд. №9 м.Ходорова» на суму 299, 3 тис грн.

- «Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул.Привокзальна від буд.№5 м.Ходорова» в сумі 49, 9 тис грн.

- «Поточний ремонт пішохідної доріжки по вул.Привокзальна буд.№7-9 м.Ходорова» в сумі  49, 6 тис грн.

Зняли з квартирного обліку учасника АТО Качарабу В.Б., як такого, якому придбали житло на умовах спів фінансування.

Присвоїли адреси на житлові будинки в селах Грусятичі, Дуліби, та в м. Ходорові

Заслухали інформацію про стан підготовки комунальних підприємств, закладів освіти, культури та медицини до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022р. Г. Кравчук, В. Пришляка, Н.Калинець, Х.Добуш, І.Жилка.

Виділили кошти в сумі 580 тис грн на храми громади в рамках програми «Духовність рятує світ».

Надали статусу дитині, позбавленої батьківського піклування.

Надали дозвіл на проведення занять у закладах освіти Ходорівської МТГ Комунальному позашкільному навчальному закладу ЦДЮТ та ДЮСШ м.Ходорова.

Виділили одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1 тис грн. 150-тьом учасникам АТО, які проживають на території Ходорівської МТГ з нагоди свята Дня Захисника України.

Надали грошову допомогу  громадянам, звернення яких були розглянуті  комісією міської ради по розгляду заяв громадян для надання їм матеріальної допомоги у сумі 38, 050 тис  грн.

У різному голова спілки ветеранів АТО С.Осадчук подякував керівництву громади за співпрацю та закупівлю футбольної форми і м’ячів для ветеранів футболу Ходорівщини.