Підсумки ІІ обласного фестивалю-конкурсу української пісні «Золоті трембіти імені Б.-Ю.Янівського»

Дата: 20.09.2021 16:29

Фото без опису19 вересня 2021 року у концертному залі Палацу культури вирувало справжнє буйноцвіття талантів – відбувся ІІ обласний фестиваль-конкурс української пісні «Золоті трембіти імені Б.-Ю.Янівського».

Богдан-Юрій Янівський з 1991 року був ініціатором, а пізніше, впродовж 15 років, – організатором і натхненником міжнародного фестивалю-конкурсу сучасної української пісні «Золоті трембіти». У жовтні 1996 році у будинку культури м.Ходорова проходив VI фестиваль-конкурс.

У 2019 році, вперше за 23 роки, з ініціативи голови Ходорівської міської територіальної громади Олега Коцовського, відбувся перший фестиваль-конкурс «Золоті трембіти імені Б.-Ю.Янівського».

ІІ фестиваль розпочався хореографічною композицією «Гуляння на полонині», яку презентував хореографічний колектив «Барви Ходорова» Ходорівської міської ради (керівник та постановник Леся Семчій).

Фото без описуПоважне журі у складі:

ЛІДІЇ ХОРОБ – голови циклової комісії відділу «Спів»,  викладача-методиста КЗ ЛОР «Дрогобицький фаховий музичний коледж імені В.Барвінського», голова журі;

ХРИСТИНИ ДОБУШ – керівника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради, викладача відділу народних інструментів Ходорівської дитячої школи мистецтв імені Б.-Ю.Янівського, секретар журі;

ОЛЬГИ ДУЛЯБИ – завідувачки відділу народної творчості Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний центр народної творчості і культурно-освітньої роботи», заслуженої працівниці культури України;

НАТАЛІЇ ЦЕХМЕЙСТЕР – старшого викладача КЗ ЛОР «Дрогобицький фаховий музичний коледж імені В.Барвінського»;

ОЛЬГИ МЕЛЬНИК – викладач-методист вищої категорії  відділу народних інструментів та сольного співу Ходорівської дитячої школи мистецтв імені Б.-Ю.Янівського,

впродовж чотирьох годин оцінювало виступи конкурсантів. Відповідно до протоколу №1 засідання членів журі нагороди отримали:

ГРАН-ПРІ

Народний вокально-інструментальний ансамбль

«ЛЮБИСТОК»

КЗ «Великолюбінська дитяча мистецька школа»

Керівник – заслужений працівник культури України Мар’ян Паньків

НОМІНАЦІЯ СОЛІСТИ:

І місце:

• Шумська Надія Юріївна

КПСМНЗ «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю.Янівського»,

Викладач – Ольга Мельник, концертмейстер – Оксана Федан

• Іваночко Анна-Марія Романівна

КЗ ЛОР «Дрогобицький фаховий музичний коледж ім. В.Барвінського»,

Викладач – Лідія Хороб, концертмейстер – Юлія Олач

• Гуменюк Наталія Володимирівна

КЗ «Лопатинський центр культури і дозвілля»

Художній керівник – Степан Бутовський, керівник закладу – Мар’яна Томко

ІІ місце:

• Раздарожна Олеся Павлівна

Новороздільська дитяча школа мистецтв ім. О.Рудницького,

Викладач – Ірина Сененько

• Івановська Василина Романівна

КЗ ЛОР «Дрогобицький фаховий музичний коледж ім. В.Барвінського»,

Викладач – Наталія Цехмейстер

ІІІ місце:

• Грима Аліна Іванівна

Філія центру культури і дозвілля с. Руда Гніздичівська ТГ,

Художній керівник – Оксана Грима

• Кутна Ілона Петрівна

КЗ «Палац культури м. Ходорова»,

Керівник закладу – Галина Кадюк

НОМІНАЦІЯ ВОКАЛЬНІ АНСАМБЛІ:

І місце:

• Дівоче вокальне тріо «Мальви»

Філія Народного дому с.Володимирці, Журавненська ТГ

Керівник – Микола Ліпковський

ІІ місце:

• Народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Любисток»

Народний дім с. Новосільці, Ходорівська МТГ

Керівник – Василина Дурицька

ІІІ місце:

• Народний аматорський фольклорний колектив «Барвінок»

Народний дім с.Грусятичі, Ходорівська МТГ

Керівник – Ольга Кресан

Дякуємо всім учасникам за успішні виступи та з нетерпінням чекаємо на наступному ІІІ обласному фестивалі-конкурсі української пісні «Золоті трембіти імені Б.-Ю.Янівського» у 2023 році!