В Ходорові відбувся концерт Національної заслуженої капели бандуристів України імені Георгія Майбороди

Дата: 20.09.2021 14:34

Концертну програму «Пісенна Україна» презентувала в Палаці культури міста Ходорова Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

Філігранна відшліфованість кожного номера, величний повчальний, драматичний і часто сумний характер творів, поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу – саме так можна охарактеризувати виконання номерів капели.

Бурхливими оплесками супроводжувалися українські народні пісні. Приємно вразили і сучасні пісні, які були виконані під народні інструменти.  Концерт пройшов на вищому рівні, чарівний спів та чудовий акомпанемент зачаровував усіх присутніх. Ніхто не лишився байдужим у залі, кожен міг вподобати для себе музику для душі. Щиро дякуємо Національній заслуженій капелі бандуристів України імені Георгія Майбороди за гарний концерт й сподіваємося на нові зустрічі!!!

Довідково:

Капела бандуристів – новітній синтетичний удосконалений вид українського кобзарського мистецтва. У виступах капели поєднуються найкраще звучання чоловічих голосів та віртуозний акомпанемент бандур. Музиканти виконують складні твори на рівні найкращих зразків світової класики, що при тому базуються на глибинній національній основі.

Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.І.Майбороди – музичний колектив, заснований у Києві 1918 року видатним бандуристом Василем Ємцем. Спершу Хор кобзарів налічував 7 артистів, згодом капела складалась з 12-ти. Зараз до її складу входить понад 60-ть артистів.

У серпні 2021 року колективу виповнилося 103 роки.