8 команд взяли участь в турнірі з футболу, присвяченому пам`яті тренера-викладача Юрія Борика

Дата: 19.09.2021 19:33

Фото без описуТурнір з футболу, присвячений пам`яті тренера-викладача Юрія Борика відбувся 18 вересня на стадіоні "Цукровик" м.Ходорова. З вітальним словом до присутніх звернувся заступник директора з навчально-тренувальної роботи С.Пшик. Отець М.Прунак поблагословив спортсменів на чесну позитивну гру та закликав до спільної молитви за упокій душі Юрія Костянтиновича.

За перемогу в турнірі змагались 8 команд - ДЮСШ Стрия, Судової Вишні, Стебника, Славська, Прилбич, Миколаєва, Нового Роздолу та Ходорова. Команди були розділені на дві підгрупи по 4 команди, після групових поєдинків були проведені стикові матчі, таким чином було визначено переможців і переможених, 8 місце посіла команда ДЮСШ Стрий 7 - ДЮСШ Прилбичі. У матчі за 5 місце команда з Нового Роздолу перемогла ДЮСШ Стебник 1:0, бронзові нагороди здобули наші гості з м. Славське перемігши ДЮСШ Судова Вишня. У фіналі лише у серії післяматчевих пенальті команда з Миколаєва перемогла ДЮСШ Ходорів.

Кращим нападником турніру визнано Рій  Максима (ДЮСШ Ходорів).

Головний суддя – Б.Вахула. Футбольне дійство продовжили 4 команди ветеранів ходорівського футболу. Завершився турнір пам'яті Юрія Костянтиновича Борика нагородженням переможців та учасників кубками, медалями, вимпелами.