Наш Максим Саврій  здобув  І місце в обласному етапі  конкурсу та ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу дитячого малюнка «Намалюй свою «Мрію» за роботу «Від паперового змія – до «Мрії»

Дата: 17.09.2021 16:47

Фото без описуФото без опису

Цьогоріч відбувся Всеукраїнський конкурс малюнка «Намалюй свою «МРІЮ», ініційований Державним концерном «Укроборонпром» з нагоди 75-річчя з дня створення конструкторського бюро ім. О.К. Антонова.

Олега Костянтиновича Антонова експерти часто називають батьком транспортної авіації, а для сотень тисяч українців імя Антонова повязане з літаками Ан. Чому саме конкурс малюнка? За життя авіаконструктор захоплювався живописом та написав близько 100 полотен. Понад 250 яскравих, щирих та самобутніх дитячих мрій було подано на Всеукраїнський конкурс.

Мета конкурсупопуляризація постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед дітей і молоді України, реалізація творчих можливостей молодого покоління.

На виставку було подано малюнки вихованців та учнів закладів позашкільної та загальної середньої освіти.

Переглянуто і оцінено роботи учасників конкурсу в трьох вікових групах.

За рішенням журі серед переможців є Максим Саврій, гуртківець студії живопису «Мальва» Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості (керівникМ.Походжай). Він посів І місце в обласному етапі цього конкурсу та ІІ місце у Всеукраїнському етапі конкурсу дитячого малюнка «Намалюй свою «Мрію» за роботу «Від паперового зміядо «Мрії». Переможця нагороджено грамотами та памятними призами.

Ходорівська міська рада вітає  юного художника з перемогою та бажає нових творчих здобутків!

Фото без описуФото без опису