Оздоровлення дітей як за кошти місцевих бюджетів, так і за кошти державного бюджету.

Дата: 16.09.2021 16:00

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» відділом з питань соціального захисту населення Ходорівської міської ради спільно з старостами проводиться робота щодо формування банку даних дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, мають право отримати послуги з відпочинку та оздоровлення як за кошти місцевих бюджетів, так і за кошти державного бюджету.

Станом на 15.09.2021 року оздоровилися 18 дітей з території громади, а саме: 7 дітей з території Ходорівської міської територіальної громади мали можливість оздоровитися біля моря (оздоровчо-спортивний табір «АІСТ»–3 дітей, КП «Таврія» – 2 дітей, ДП «УДЦ «Молода Гвардія»-1 дитина та оздоровчо-спортивний табір «Лісотех»– 1 дитина), 2 дітей в дитячому центрі «Артек» м.Київ  та 9 дітей в оздоровчих таборах на території Львівської області (дитячий табір м.Хирів–3 дітей, дитячо-оздоровчий табір «Динамо»–2 дітей, оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник»–3 дітей та оздоровчий табір «Дружба»–1 дитина).

Звертаємо вашу увагу на те, що першочергове право на оздоровлення мають: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю (за відсутності протипоказань та здатні до самообслуговування); діти, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО та ООС; діти осіб, визнаних учасниками АТО та ООС відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

З метою отримання додаткової інформації щодо направлення дітей на оздоровлення та надання документів, що підтверджують право дитини на отримання путівки звертайтеся до відділу з питань соціального захисту населення Ходорівської міської ради.