Чергове засідання комісії щодо розгляду заяв учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги для придбання житла на умовах співфінансування

Дата: 13.09.2021 14:49

Під головуванням заступника голови О.Мельник 13.09.2021 року в приміщенні Ходорівської міської ради відбулося чергове засідання комісії щодо розгляду заяв учасників АТО та їх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні про призначення або відмову в призначенні адресної допомоги для придбання житла на умовах співфінансування при Ходорівській міській раді.

Зазначимо, що розпорядженням голови Львівської обласної ради від 12.05.2021 року №355/0/5-21 «Про виділення субвенції з обласного бюджету» передбачено кошти із загального фонду обласного бюджету в сумі 763,1тис.грн на придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Небесної Сотні на умовах співфінансування.

Комісійно розглядалися звернення від учасника АТО щодо перевірки наданих ним  відомостей та документів.