Новини із чергових зборів союзянок

Дата: 08.09.2021 22:01

Фото без опису5 вересня 2021 року відбулися чергові збори Громадської організації "Союз українок».

Голова громадської організації Тетяна Проць підвела підсумки роботи за останні три місяці та з нагоди 30-річчя Незалежності України та 5-ї річниці утворення Ходорівської МТГ нагородила подяками союзянок за активну громадсько-патріотичну позицію.

Фото без описуФото без опису

Союзянки ознайомилися з творчістю вельмишановної талановитої союзянки Анізії Пушкар. Читали її чудову поезію із нової збірки "Стежинами життя". Про життя та творчість ходорівчанки, поетеси, багатолітньої членкині Союзу українок розповіла її подруга-однокласниця, почесна голова Ірина Лозинська.

Також на зборах обговорили план заходів на наступні місяці до кінця 2021 року та прийняли до організації нових членкинь.

Фото без описуФото без опису

«Щиро дякую, дорогі посестри, за теплу, щиру атмосферу зустрічі, за жертовну працю на благо рідної громади та України! Бажаю всім нам успіхів, здійснення всіх задумів, міцного здоров'я та Божого благословення!» - зазначила Т.Проць.