Катерина Приймич з Бринців-Церковних відсвяткувала 100 річний ювілей

Дата: 06.09.2021 16:22
Кількість переглядів: 2045

Від імені територіальної громади ювілярку привітали керівник відділу соціального захисту Мирослава Дитиняк разом із старосто Вибранівського округу Романом Зошієм та діловодом Олександрою Самборською. Народилася ювілярка 6 вересня 1921 року і все життя живе у Бринцях-Церковних. Разом із чоловіком виховала дочку Марію.  Родинним теплом сьогодні огортають ювілярку троє онуків, п’ятеро правнуків та один праправнук.    Катерина Степанівна тривалий час працювала в колгоспі, але навіть вийшовши на пенсію жодного дня не сиділа без роботи. Односельчани згадують,  ще 90 - річною вона їздила до Львова продавати гриби, ягоди та інші продукти. Навіть зараз кожного ранку пані Катерина п’є каву. Її дочка розповідає, що мама не вередлива і не скаржиться на здоров’я.  «Ми щиро вклоняємося вашій життєвій мудрості, багатому досвіду і вітаємо з вашим поважним ювілеєм. Хочеться побажати міцного здоров’я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років у хорошому настрої», – побажав ювілярці староста Вибранівського старостинського округу Роман Зошій та від імені міського голови вручив Катерині Степанівні квіти та грошову винагороду, а також зазначив, що саме на таких людей потрібно рівнятися нинішньому поколінню та вчитися у них мудрості.