Вітання для підприємців!

Дата: 05.09.2021 19:53

Шановні підприємці!

Щороку, в першу неділю вересня в Україні візначають ваше професійне свято -  День підприємця. І сьогоднішні вітання надсилаю всім підприємцям, що здійснюють діяльність на території Ходорівської громади.

Цей день об’єднує людей різних професій, інтересів та різної фінансової спроможності, але є те, що вас споріднює – це енергійність і цілеспрямованість. Ви не лише організувуєте власну справу – вам вдається створювати нові робочі місця, налагоджувати виробництво, здійснювати торгівлю, надавати послуги, наповнювати бюджет громади.

Робота підприємця досить складна, але  водночас дуже цікава. Адже, щоб стати успішним підприємцем, потрібно багато працювати, мати бажання постійно відкривати нові шляхи розвитку, переймати позитивний досвід колег.

Тож сьогодні хочу щиро подякувати за  працю кожному підприємцю, який здійснює свою діяльність в нашій громаді.

У цей святковий день бажаю вам успішного ведення своєї справи,  невичерпної енергії, надійних партнерів, здорової конкуренції та  стабільного прибутку.

З повагою голова

Ходорівської міської територіальної громади                                                            Олег КОЦОВСЬКИЙ