Турнір з міні-футболу пам'яті загиблих героїв Ходорівщини відбувся в Бортниках

Дата: 05.09.2021 19:28

28 серпня в Бортниках відбувся турнір з міні-футболу пам'яті загиблих героїв Ходорівщини. Турнір пройшов за підтримки Ходорівської міської ради, підприємців та волонтерів. Перед початком змагань було проведено поминальну панахиду місцевим парохом о.Василем і церковним хором. Із вступним словом до присутніх звернулись староста села Ольга Сокирка, Ірина Баторик, заступник міського голови Ярослав Костур, депутат Ходорівської міської ради Володимир Басараб, організатор турніру Роман Тітик, які згадали загиблих Героїв, вшанували їх хвилиною мовчання та  розповіли про історію проведення турніру.

В змаганнях взяли участь команди м.Стрий, 8-го окремого батальйону УДА «Аратта» ім.Андрія Гергерта, «Дунапак-Україна», ветерани с.Бортники, АТО м.Ходорів, АТО м.Жидачів, «Група здоров’я» м.Ходорів.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Переможцями турніру стала команда м.Ходорів «Група здоров’я», другими були АТО Жидачів, третіми – АТО Ходорів. Кращим гравцем турніру визнано А.Тітика (Бортники), кращий воротар – В.Воробець (АТО Ходорів), захисник – С.Дубний («Група здоров’я»), бомбардир – В.Підлісецький («Група здоров’я»). Найстарший гравець – Є.Проць (Бортники).

Призери змагань і номінанти були нагороджені кубками, медалями, дипломами і грамотами.

Турнір був проведений напередодні Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Загиблі герої Ходорівщини стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, віддавши життя за Україну.

Фото без описуФото без опису

Турнір проведено за фінансової підтримки народного депутата України А. Кота, Ходорівської міської ради та представників бізнесу.