Привітання міського голови Олега Коцовського з Днем знань!

Дата: 31.08.2021 20:26

Дорогі діти! Шановні педагоги та батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Свято першого дзвоника завжди особливе і яскраве свято, насичене емоціями, враженнями, яке змушує хвилюватись і школярів, і педагогів, і батьків.

Впевнений, що за школою сумують не лише педагоги, а й школярі та їх батьки, адже ті випробування, які приніс нам карантин, показали для багатьох справжню цінність шкільних буднів та безпосереднього спілкування вчителя та учня.

Щиро бажаю першокласникам, щоб 1 вересня запам’ятався як день, що відкриє новий світ знань та мрій. Майбутнім випускникам зичу плідно та успішно провести цей навчальний рік, який є дуже важливим у їхньому житті.

Особлива подяка педагогам, які щодня віддають дітям частинку своєї душі, навчають та відкривають для них новий світ можливостей.

Успішного навчального року всім вам, дорогі друзі!

З повагою голова Ходорівської міської територіальної громади                           Олег КОЦОВСЬКИЙ