Працівники апарату Ходорівської міської ради вакцинувались від COVID-19

Дата: 31.08.2021 20:23

У п’ятницю, 27 серпня, мобільна бригада КНП «Ходорівська міська лікарня» провела вакцинацію від коронавірусу для працівників Ходорівської міської ради, відділів, старостів старостинських округів. Загалом 40 співробітників зробили щеплення вакцинами «CoronaVac/Sinovac» (25 осіб) та «Moderna» (15 осіб). Серед осіб, які зробили щеплення – працівники міської ради, відділу культури, територіального центру, старости старостинських округів та діловоди. Згідно з протоколом, другу дозу вакцини вони отримають через 14-28 та 28 днів відповідно до виду вакцини. Напередодні проведення вакцинації лікар Галина Левенець проінформувала працівників про склад вакцин проти COVID-19, їх походження, зазначила, що діючою речовиною CoronaVac від Sinovac є інактивований корона вірус, натомість Moderna містить молекулу, яка називається матричною РНК (мРНК), загалом вакцина схожа на препарат від Pfizer/BioNTech. Усім бажаючим зробити шеплення спершу вимірювали температуру, тиск. В цілому спостерігається тенденція до підвищення кількості осіб, бажаючих вакцинуватись від коронавірусного захворювання. Всього провакциновано від квітня місяця 2021 р. до сьогодні понад 1800 осіб. Нагадаємо, вакцинація проводиться безоплатно на другому поверсі Ходорівської амбулаторії в пункті щеплення КНП "Ходорівська міська лікарня" (понеділок-п'ятниця, 13.00 год. - 15.00 год.) Бережіть себе та близьких!