4 НОВИХ ВИПАДКИ COVID-19 (с. Бортники- 4)

Дата: 30.08.2021 14:13

• Відповідно до результатів тестувань ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» КНП "Ходорівська міська лікарня" повідомляє, що станом на 13.00 год 30.08.2021 року на території Ходорівської громади всього зареєстровано 4 лабораторно ПІДТВЕРДЖЕНИХ випадки захворювання на COVID-19 методом ПЛР
  • с. Бортники  - 4
  • 2 людей одужало
  • За весь час (від першого зафіксованого у нас випадку у червні місяці 2020 р. до сьогодні ) діагноз COVID-19 підтверджено у 814 людей, з них – 800 одужало, 14 - померло.
  • Скеровано на самоізоляцію – 4 людини.
  • Від початку cічня 2021 року мобільною бригадою зроблено 630 зразків відбору біоматеріалу щодо виявлення РНК-вірусу SARS-CoV-2 у мешканців Ходорівської громади.