В шахових змаганнях з нагоди Дня незалежності розігрувалось 38 призових місць

Дата: 27.08.2021 11:31

В шахових змаганнях з нагоди Дня незалежності розігрувалось 38 призових місць

Змагання проводились в одинадцяти окремих турнірах.

Переможцями турнірів стали: Ангеліна Юськів, Роксолана Магас, Марія Савків, Артем Белей, Денис Танасійчук, Ростислав Дрогомирецький, Андрій Стриганин,  Юрій Коваль, Владислав Терлак (Ходорів), Олеся Завада (Вовчатичі), Максим Барнась (Отиневичі).

Другі місця зайняли: Кіра Філатова, Марія Юревич, Діана Олеськів, Олег Труш, Артем Труш, Матвій Деркач, Олег Морохівський, Владислав Гвоздюк,  Максим Тарнавський, Олег Микитин з Ходорова, Діана Заставна, Вероніка Митенько (Отиневичі), а третіми були Анна Грицків, Яна Герман, Каміла Чорна, Роман Краївський, Руслан Лешко, Данило Качановський, Захар Грицків (Ходорів), Софія Кузів, Андрій Чвак (Отиневичі), Мар’ян Смик, Дам’ян Смик (Городищек Королівське), Софія Вов’янко (Львів).

Переможці та призери усіх турнірів нагороджені грамотами Ходорівської міської ради та медалями. Кубки були вручені Д.Танасійчуку, Р.Дрогомирецькому, А.Стриганину, Ю.Ковалю, В.Терлаку, А.Юськів, А.Савків, О.Заваді та М.Барнась. Особливо слід відзначити К.Чорну, яка хоч і посіла третє місце, але грала з дівчатами на 3-4 роки старшими від неї.

Об’єктивно судив змагання Юрій Лешко.