Наші юні футболісти вибороли І місце!

Дата: 23.08.2021 20:36

Фото без описуХодорівська ДЮСШ виборола перше місце в футбольному турнірі з нагоди Дня Незалежності

Турнір пройшов  в Ходорові. Участь у ньому взяли п’ять команд спортивних шкіл області - Миколаєва, Нового Роздолу, Жидачева, Ходорова і Воютич Самбірського району.

В першому турі грали команди Ходорів-Жидачів 1:0 і Миколаїв-Новий Розділ 2:0.

В другому - Ходорів - Новий Розділ 3:1 і Миколаїв -«Сокіл» Воютичі (Самбірський район) 1:2.

В третьому турі - «Сокіл» -Новий Розділ 4:1 і Жидачів - Миколаїв 1:2.

У четвертому - Ходорів - «Сокіл» 3:3 і Новий Розділ - Жидачів 1:0.

Боротьба була запеклою і тільки у п’ятому турі вдалося визначити переможця: Жидачів - «Сокіл» зіграли з рахунком 0:0, а Ходорів переміг Миколаїв з результатом 7:1.

Команду Ходорівської  ДЮСШ підготували тренери Святослав Пшик і Андрій Борик. За команду грали: Денис Шелевер, Максим Підгайний, Максим Тарнавський, Назар Лабич, Віталій Лесів, Артем Труш, Данило Вовчак, Арсен Іванишин, Михайло Коваль, Руслан Максимович, Денис Стичак, Михайло Дашталевич, Юрій Коваль, Олег Коваль, Мар’ян Партика і Віталій Чернега. Кращим гравцем турніру став Денис Стичак.

Вітаємо наших юних футболістів  та бажаємо спортивних перемог!