В Ходорівській громаді відзначили День Прапора України та освятили могили захисників України

Дата: 23.08.2021 20:26

Прапор України за останні роки неодноразово підкреслив свою важливість, тому що це той стяг, той символ, та віра, за яку сотні, тисячі людей боролися і продовжують боротися, відстоювати нашу незалежність.

Наш прапор - це символ незламності, великої боротьби та перемоги.

Урочистості по  відзначенню Дня Державного Прапора України відбулися біля Ходорівської міської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуВ заході взяли участь  радник голови Стрийської районної держадміністрації  Марія Гучко, яка вручила подяку міському голові Олегу Коцовському.

Всі учасники урочистостей організували ходу на міське кладовище, де відбулося освячення надгробних пам'ятників  захисникам України Іванові Сперелупу та Володимиру Сапізі.

Герої не вмирають!

Слава Україні!