"Вервиця єднає". Парафіяни с.Вовчатичі підтримали ініціативу.

Дата: 15.08.2021 16:12

Фото без опису14 серпня о. Микола Прунак в храмі с. Вовчатичі. провадив молитву на вервиці в рамках ініціативи «Вервиця єднає», яка проходила в прямому ефірі.

Молитву на вервиці «Живе телебачення» транслює щоденно, починаючи від свята Покрови Пресвятої Богородиці.

«Вервиця єднає» – така назва не випадкова, адже в цьому задумі одразу декілька ліній єдності. Передусім, наша молитва єднає українців з усього світу. Наша молитва єднає священнослужителя, який в ефірі провадить її, з усіма вірними своєї парафії. Наша молитва єднає єпископів, священників із різних материків і країн, адже щодня провадить молитву інший душпастир.