Надання перукарських послуг одиноким та одиноко проживаючим непрацездатним громадянам громади

Дата: 12.08.2021 16:10

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Протягом липня місяця, перукар Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ходорівської міської ради Львівської надавала перукарські послуги одиноким та одиноко проживаючим непрацездатним громадянам Грусятицького, Чорноострівського, Дев'ятниківського, Піддністрянського старостинських округів Ходорівської територіальної громади. 13.08.2021 року буде проводитися виїзд перукаря в Бортниківський старостинський округ ( с.Бортники).

Наступного тижня жителі Отиневицького та Молодинецького старостинського округів зможуть скористатися послугами перукаря територіального центру в с.Отиневичі (18.08.2021 року), в с.Молодинче  (20.08.2021 року).

Нагадуємо, безоплатно послугами перукаря можуть скористатися одинокі громадяни похилого віку та одинокі особи з інвалідністю, які обслуговуються територіальним центром, та одинокі громадяни похилого віку та з інвалідністю, які проживають на території Ходорівської територіальної громади.

Право на користування платними послугами по пільгових цінах мають пенсіонери, інваліди 1, 2 групи, інваліди війни та ветерани війни.

Тарифи на платні послуги: чоловіча стрижка – 27,34 грн., жіноча стрижка – 31, 72 грн.

Також жителі громади з вищевказаних категорій, які не можуть пересуватися за межі будинку можуть скористатися послугою перукаря на дім.

Ціна жіночої стрижки на дому – 41,02 грн., ціна чоловічої стрижки на дому- 36,09 грн.

Для того, щоб отримати послуги перукаря необхідно мати з собою такі документи:

паспорт;

ідентифікаційний номер;

пенсійне посвідчення;

довідка МСЕК ( за наявності);

посвідчення ветерана праці (за наявності);

посвідчення ветерана війни (за наявності);

посвідчення громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи ( за наявності).