Ходорівська міська територіальна громада
Львівської області

Про надання дотації за утримання корів

Дата: 11.08.2021 11:38
Кількість переглядів: 667

Фото без опису

У 2021 році Уряд розширив надання дотації за утримання корів усіх напрямків продуктивності. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку ЛОДА.

Постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 384 затверджено зміни до Постанови від 07.02.2018 № 106 щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Відтак, дотація надається фермерським господарствам, в яких утримується від 5 корів усіх напрямів продуктивності, ідентифікованих та зареєстрованих відповідно до законодавства ( наявну станом на 1 липня поточного року корову) у розмірі  5 000 гривень, але не більше 250 000 гривень.

 

Для отримання дотації за утримання корів фермерські та сімейні фермерські господарства подають до департаменту  агропромислового розвитку ОДА, заявку із зазначенням кількості корів усіх напрямів продуктивності (станом на 1 липня поточного року) та такі документи:

  • довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
  • копію статуту фермерського господарства  - для юридичної особи;  

копію договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства - для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 81 Закону України “Про фермерське господарство”), дійсну на дату подання заявки;

  • копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік,                       а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році,  - копію фінансового звіту або податкову декларацію платника податку за останній звітний період.

Адреса подання документів: м. Львів, проспект В.Чорновола, 57 (5 поверх, кім. 122)

Граничний строк подання документів для отримання дотації за утримання корів — 31 серпня поточного року.

Документи, подані не в повному обсязі, повертаються одержувачу в триденний строк із зазначенням причини повернення.

Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Дотація за утримання корів надається фермерському гопсодарству у тому випадку, якщо вони не подали документів на дотацію за приріст поголів’я корів відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 107 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 22, ст. 729; 2020 р., № 43, ст. 1395).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень