Оголошення для мешканців міста

Дата: 10.08.2021 16:11

Продовжуються роботи з капітального ремонту дороги державного значення М12 «Стрий–Тернопіль-Кропивницький–Знамянка». В ході вказаних робіт виникли непередбачувані обставини повязані із заміною інженерних мереж, а саме часткової заміни дощової та фекальної каналізації, електрифікації, зв’язку, водопровідних та газових мереж, більшість яких знаходяться в сквері ім. Шевченка.

Адміністрація міської ради просить з розумінням поставитись до тимчасових незручностей в місті.

Також ПРОСИМО мешканців міста, юридичних та фізичних осіб – підприємців, особливо з вулиці Стрийської, Тарнавського та Шевченка (ПРИЛЕГЛИХ ДО ЦЕНТРАЛЬНОЇ ДОРОГИ) відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів в Україні» та Правил благоустрою Ходорівської міської територіальної громади, передбачити у власних бюджетах кошти на влаштування/заміну огорож відповідно ДБН для забезпечення архітектурних та санітарних вимог  і виконати вказані  роботи до 01.05.2022 року.