Ще один учасник АТО отримав житло!!!

Дата: 10.08.2021 11:25

В рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців – добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021р. №53 та Порядку придбання житла для учасників АТО (ООС) та родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 16.03.2021р. №86, у серпні поточного року учаснику бойових дій АТО Качарабі Володимиру Богдановичу 1989р.н., жителю с.Садки, виділено матеріальну допомогу на придбання житла.

23.04.2021 року Володимир звернувся з заявою до Ходорівської міської ради щодо призначення матеріальної допомоги на придбання житла на умовах спів фінансування. Рішенням засідання відповідної комісії від 27.04.2021р.заяву було задоволено і призначено матеріальну допомогу на придбання житла на умовах спів фінансування в сумі 591,01тис.грн, з яких:

236,4тис.грн.- кошти місцевого бюджету,

354,61тис.грн. – кошти обласного бюджету.

04 серпня 2021року Володимир став офіційно власником і отримав документи на житловий будинок 67,8 м.кв. Будинок Володимир вибирав для себе і своєї сім'ї особисто. Для батька двох дітей це велика радість і приємні клопоти.

Не менша втіха і міському голові спостерігати щастя і радість в очах ще одного нашого захисника.

«Вважаєю що залишатися байдужими у такий буремний час – найбільший злочин, бо сьогодні наша країна знову  знаходиться у небезпеці. Ми розуміємо,  що  сьогодні українські воїни ціною власного життя та здоров’я захищають наш спокій. Тому всіма зусиллями буду підримувати їх як матеріально так і морально.Така допомога дає натхнення нашим воїнам, підримує бойовий дух і віру в світле майбутнє Єдиної України»,- ділиться міський голова О.Коцовський.