Модернізація системи соціальної підтримки населення України

Дата: 05.08.2021 15:03

У кожній громаді мають бути фахівці із соціальної роботи, – Марина Лазебна

З 1 вересня цього року стартує новий пілотний проект Міністерства соціальної політики України, який допоможе територіальним громадам організувати соціальну роботу з сім’ями та дітьми, що належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах. Відповідна постанова прийнята сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.

«Цей проект покликаний допомогти сім’ям з дітьми вийти зі складних життєвих обставин, зокрема допомогти їм оформити соціальну допомогу, знайти роботу, забезпечити догляд за дітьми та близькими похилого віку», – зазначила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

Пілотний проект проходитиме з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2023 року в рамках проекту „Модернізація системи соціальної підтримки населення України», який реалізується Міністерством соціальної політики України спільно зі Світовим банком.