Конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків.

Дата: 03.08.2021 16:10

Сьогодні 03.08.2021 року об 11-00 год відбувся конкурс за участю  одного учасника  з призначення управителя багатоквартирних будинків, які не обрали форму правління будинками та не створили об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.  Переможцем конкурсу стало комунальне підприємство «Ходорівське УКГ».

Нагадуємо жителям багатоквартирних будинків, що рішенням Ходорівської міської ради  №3463 від 10 березня 2020 року було списано з балансу комунального підприємства «Ходорівське УКГ» всі житлові будинки з метою зміни форми управління будинками. Співмешканці багатоквартирних будинків  до цього часу мали змогу створити ОСББ, найняти управителя, або обрати самостійну форму правління. В будинках , у яких не визначено форму управління, даним конкурсом буде призначено управителя, в даному випадку – комунальне підприємство «Ходорівське УКГ». Жителі колишніх комунальних будинків будуть мати можливість самостійно, на договірних засадах з управителем , обирати та отримувати послуги з обслуговування  будинків, а також визначати плату за надані послуги.