На заняттях "Крокуємо до успіху" працівників культури будуть навчати комп'ютерної грамотності

Дата: 02.08.2021 21:28

У КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" розпочалися заняття "Крокуємо до успіху". Заняття проводитимуться з елементами тренінгу: вправи "Знайомство", "Очікування" та "Лялька". Основна частина заняття: організація та підтримка послуг з навчання комп'ютерної грамотності, зокрема грамотно працювати у програмі Word, знайомство з особливостями роботи у версії програми "Word 2007", робота у програмі Excel, друкування матеріалів, пошук інформації. Метою занять є організація практичних навичок у використанні електронної пошти, програми Word, створення таблиці, заповнення річних звітів, створення акаунту та дописів у соцмережі Facebook.

Сьогодні наші учасники - працівники народних домів: с. Бортники, с. Букавина, с. Демидів та с. Голешів.

Заняття триватимуть впродовж трьох тижнів для працівників культури Ходорівської МТГ з 02.08. по 20.08.