В Ходорівській громаді до Дня шахів проведено 7 турів змагань

Дата: 29.07.2021 16:45

Фото без описуЗмагання проходили у семи окремих турнірах, в тому числі у трьох змагались дівчата.

У двох турнірах змагались вихованці дитячого садочку «Вишеньки». За червень-липень, крім учнів Ходорівської ДЮСШ, гуртківців Ходорівської школи №1 у змаганнях встигли взяти участь уже 16 вихованців ДНЗ. На змагання також приїхав колишній учень Ходорівської ДЮСШ, а зараз учень п’ятого класу однієї з шкіл столиці Чехії  Праги Данило Медвецький. Данило і в Чехії продовжує успішно займатись шахами і в серпні разом з іншими юними шахістами буде відпочивати й удосконалювати свої знання у шаховому таборі Праги.

Самі змагання пройшли досить напружено. Особливо у одному з турнірів дівчат, Д.Заставна з Отиневич набрала однакову кількість очок із чемпіонами області К.Чорною і М.Савків. Між іншими трьома прийшлось провести додатковий турнір за скороченим регламентом.

Переможцями турнірів стали: Ангеліна Юськів, Каміла Чорна, Софія Кузів, Артем Белей, Андрій Стриганин, Данило Медвецький, Владислав Терлак. Другими були: Соломія Хандога, Вікторія Якимович, Марія Савків, Роксолана Магас, Олеся Завада, Максим Яремко, Олег Морохівський, Максим Барнась, Олег Микитин, а третіми: Діана Заставна, Діана Олеськів, Захар Грицків, Матвій Деркач, Володимир Закорчемний.

Переможці та призери усіх турнірів нагороджені грамотами Ходорівської міської ради та медалями. На згадку про свій рідний край одному із переможців турніру Д.Медвецькому вручено кубок.