Цікаве спілкування з колегами про соціальні послуги в громаді

Дата: 29.07.2021 16:41

27 липня 2021 року  працівники КУ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ходорівської міської ради разом з представниками Моршинської та Сокільницької громад  працювали з  Наталією Кузяк, експерткою з питань соціального захисту Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та командою ULEAD з Європою в Львівській області в рамках онлайн-консультації на тему «Соціальні послуги в громаді».

Під час онлайн-зустрічі, учасники консультації отримали відповіді від Наталії Кузяк на всі поставлені запитання, оскільки кожна територіальна громада Львівщини перебуває в процесі розвитку надання соціальних послуг жителям міст та сіл своїх громад. До обговорення активно долучався Андрій Гнида, радник із питань децентралізації та місцевого самоврядування.

На закінчення  консультації  керівниця регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» в Львівській області Halyna Khrushchak  зазначила :
          «Ми бачимо велику зацікавленість серед територіальних громад Львівщини в консультаціях щодо соціальних послуг. Сьогодні були цікаві запитання та ґрунтовні відповіді від експертки. Наша команда й надалі збиратиме запити від громад та сприятиме у проведенні навчань для їхніх працівників».

Хочемо подякувати за отриманий досвід і до наступних зустрічей!