45 тисяч гривень виділено  з міського бюджету на видання книг

Дата: 26.07.2021 10:10

За сприяння Ходорівської міської ради світ побачать 2 книги, на видання яких рішенням виконавчого комітету виділено 45 тисяч гривень.

Автором однієї з книг «Зродились ми великої години. Ходорівщина:1930-1950 рр.» є Горін Зіновій Григорович, уродженець Ходорівщини, дослідник, письменник. На даний проживає в  селі Гранки-Кути,  Новороздільська міська територіальна громада. На видання даної книги виділено 30 тисяч гривень.

Друга книга про  історію села Бортники з 1990 по 2020 рік «Над лугами село». Автор книги Крегенбільд Степан Іванович,  письменник, художник, мешканець села Бортники. Сума фінансової допомоги на видання даної книги становить 15 тисяч гривень.

Ходорівська міська рада продовжує роботу, спрямовану на фінансову підтримку письменників, істориків,  упорядників книг  у зв’язку з їх неспроможністю самостійно нести витрати по видавництву книг, які будуть культурним, духовним надбанням Ходорівської  громади та поповнять бібліотечні фонди  наших бібліотек.