Виходь на світло!!

Дата: 23.07.2021 10:13

У В А Г А !!!

В  черговий  раз  закликаємо  до  реєстрації  в  органах  Державної  податкової  служби  та  не  намагатися  обійти  законодавство.  Якщо  використовуєте  найманих  працівників  -  укладайте  з  ними  трудові  договори  та сплачуйте  податки,  бо  лише  задекларована  праця  вбереже  від штрафу  та   допоможе  розвивати  бізнес.

З  01.07.2021  року  в  Україні  стартувала  інспекційна  кампанія  «Виходь  на  світло»  з  питань  виявлення  неоформлених  трудових  відносин  у  суб’єктів  господарювання  усіх  форм  власності  та видів  господарської  діяльності,  які  мають  ризики  використання  не  задекларованої  праці.

З  інформаційними  матеріалами  щодо  інспекційної  кампанії  «Виходь  на  світло»  можна  ознайомитись  на  сайті  Держпраці :   https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/