Ходорівська міська лікарня інформує

Дата: 23.07.2021 09:34

Фото без описуНовий штам коронавірусу "Дельта"

* Ковід помолодшав на 20 років.

* Швидкість поширення зросла у 8 разів

Третя хвиля та новий штам «Дельта» - до чого готуватись.

Новий штам коронавірусу «Дельта» виявили в Індії і вже зараз він розповсюдився по всьому світу – у більш ніж 80 країнах - у США, Великій Британії, Португалії, Швейцарії, Японії, Польщі, Непалі, Росії та Китаї.

У липні ВООЗ застерегла Європу від нової хвилі коронавірусу після двох місяців спаду кількості хворих.

За прогнозами ВООЗ, вже до кінця серпня штам "Дельта" може становити 90% випадків захворювань. Протягом останніх тижнів сусідня з Україною Росія б'є рекорди добових смертей від COVID і більшість нових випадків - штам "Дельта".

В Україні нового сплеску ще не спостерігається, але потрібно розуміти що відбувається в іншиї країнах, щоб з’ясувати, що може чекати і українців.

Вже відомі ознаки та особливості нової хвилі пандемії:

Блискавичне поширення.

Ковід помолодшав на 18-20 років.

Почали хворіти діти.

Зміни на комп‘ютерній томографії відбуваються за 1-2 дні з 5% ураження до 65%.

Традиційні схеми лікування починають давати збій.

Кількість важких молодих пацієнтів в рази більша, ніж під час попередньої хвилі.

Вірогідність нової хвилі досить очевидна, і вона може початись вже наприкінці літа, коли люди почнуть повертатись з відпусток.

Вакцинація нарешті почала набирати обертів, але за даними статистики двома дозами захищено тільки 1 мільйон українців.

Тому потрібно серйозно готуватись до викликів та пам'ятати, що вакцина не гарантує того, що людина не захворіє. Її мета - допомогти організму перенести захворювання без ускладнень.

Запрошуємо на вакцинацію !!!

Вакцинація проводиться БЕЗОПЛАТНО

Пункт щеплення працює: понеділок-п'ятниця, 13.00-15.00 год.

Усім бажаючим за додатковою інформацією можна звертатися до свого СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ та у програмі "ДІЯ"

Роблячи щеплення від COVID-19, Ви дбаєте про своє здоров'я та здоров'я Ваших рідних.