Що для мене Україна: дітей Львівщини запрошують взяти участь у конкурсі малюнків і фотографій

Дата: 19.07.2021 15:22

Триває прийом робіт на Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

До участі в Конкурсі запрошують дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

Конкурс проводиться за двома категоріями: фотографія та малюнок.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

- Українські традиції (на фото мають бути відображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);

- Визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій Ви мешкаєте).

Номінації в категорії «Малюнок» (за віком):

- Перша Молодша група. Індивідуальна робота (від 3 до 5 років).

- Перша Молодша група. Колективна робота (від 3 до 5 років).

- Друга Молодша група. Індивідуальна робота (від 6 до 10 років).

- Друга Молодша група. Колективна робота (від 6 до 10 років).

- Середня група. Індивідуальна робота (від 11 до 14 років).

- Середня група. Колективна робота (від 11 до 14 років).

- Старша група. Індивідуальна робота (від 15 до 18 років).

- Старша група. Колективна робота (від 15 до 18 років).

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт у межах однієї чи декількох обраних номінацій.

Переможці конкурсу будуть оголошені під час творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в м. Київ під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу.

Організатори Конкурсу: Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді.

Контакти оргкомітету: електронна адреса uwcfua@gmail.com, Facebook-сторінка https://www.facebook.com/uwcfoundation

Більше про Конкурс – https://cutt.ly/ImNtuVR

#конкурс