Відбулася V сесія Ходорівської міської ради, вперше засідання транслювалося в режимі онлайн

Дата: 16.07.2021 12:04

Фото без опису13 липня  2021 року під головуванням міського голови Олега Коцовського  відбулася V сесія Ходорівської міської ради, у роботі якої взяли участь 24 депутати. На порядок денний сесії було винесено 41 питання, по яких прийнято більше 190 рішень.

Вперше сесія міської ради транслювалася в  онлайн режимі.

Участь в роботі сесії взяли керівники управлінь, відділів міської ради, голова Ходорівської міської територіальної  виборчої комісії І.Вербовська та представники ТОВ «Вотерпауер» А.Авдєєнко, який інформував присутніх про перспективи майбутньої діяльності міні гідроелектростанції на річці Дністер за межами населеного пункту села Голешів та необхідності  погодження депутатами питання про  розроблення детального плану території визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для будівництва та обслуговування міні гідроелектростанції.

Депутати внесли зміни до Ходорівського міського бюджету на 2021 рік, до складу комісії   для розподілу коштів виділених на реалізацію Програми «Духовність рятує  світ»,  включивши представників від профільної депутатської комісії з питань бюджетної та інвестиційної політики, депутатів Ходорівської міської ради Тітика Ростислава та Ревер Оксану.

Прийнято відповідні рішення щодо обліку об’єктів культурної спадщини на території Ходорівської територіальної громади та внесено зміни до відповідної Програми, розглянуто земельні питання та прийнято рішення міської ради, детально з якими можна буде ознайомитися на офіційному сайті Ходорівської міської ради в рубриці «Офіційні документи».