Члени молодіжної ради долучились до прибирання Алеї Героїв Небесної Сотні

Дата: 09.07.2021 08:20

За пропозицією волонтера, мешканця міста Ходорова Романа Тітика учасники молодіжної ради при Ходорівській міській раді упорядкували територію Алеї Героїв Небесної Сотні Львівщини.

Алея Героїв Небесної Сотні Львівщини була освячена в Ходорові в 2014 році, де на стовпцях встановлено гранітні плити з викарбуваними іменами наших сучасників, що загинули від куль снайперів чи були замордовані в час Революції Гідності. Серед них наш  Роман Точин, який загинув від вогнепального поранення на майдані в Києві. Дружина та дочка Романа Точина підтримали ідею і також взяли участь у впорядкуванні території.