Головою Всеукраїнської Асоціації ОТГ обрано Василя Коваля

Дата: 01.07.2021 10:31

Фото без описуВчора, 30 червня 2021 року, у Львові відбулося засідання Загальних зборів Львівського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації ОТГ, на яких голови територіальних громад Львівщини знову надали кредит довіри та одноголосно обрали головою Львівського регіонального відділення Асоціації ОТГ Василя Коваля, голову Підберізцівської територіальної громади.

Фото без опису Заступником голови Львівського регіонального відділення обрано Йосифа Фабригу, голову Великолюбінської територіальної громади.

На засіданні обговорено багато актуальних питань, що стосуються місцевого самоврядування, а також делегування представників від Львівщини для участі у Національному З’їзді територіальних громад України, який 7 липня відбудеться у Києві.  Учасники З’їзду - голови територіальних громад, народні депутати України, посадовці центральних органів державної влади, представники міжнародних організацій та проектів технічної допомоги, експертне середовище, ЗМІ.

Участь у зборах взяла секретар Ходорівської міської ради Марія Гавінська.