Участь у турнірі з футболу серед юнаків

Дата: 30.06.2021 09:43

28 червня 2021 року в м.Жидачеві відбувся турнір з футболу серед юнаків присвячений  «Дню молоді» та «Дню Конституції України».  Учасниками стали команди ДЮСШ м. Жидачів, м.Калуш, м.Миколаїв, м.Ходорів, м.Долина. Матчі відбувались по коловій системі. У напруженій безкомпромісній боротьбі кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Команда Ходорівської ДЮСШ28 червня 2021 року в м.Жидачеві відбувся турнір з футболу серед юнаків присвячений  «Дню молоді» та «Дню Конституції України».  Учасниками стали команди ДЮСШ м. Жидачів, м.Калуш, м.Миколаїв, м.Ходорів, м.Долина. Матчі відбувались по коловій системі. У напруженій безкомпромісній боротьбі кожна команда прагнула здобути перемогу. Молоді спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м’ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри. Команда Ходорівської ДЮСШ здобувши 3 перемоги, 1 нічию та зазнавши однієї поразки і набравши 10 очок зайняла ІІІ місце. Кращим воротарем турніру був визнаний вихованець Ходорівської ДЮСШ Гураль Тарас. Команду нагородили кубком, медалями та грамотами. Підготували команду тренери-викладачі Пшик С.З. та Конівіцький В.Я. здобувши 3 перемоги, 1 нічию та зазнавши однієї поразки і набравши 10 очок зайняла ІІІ місце. Кращим воротарем турніру був визнаний вихованець Ходорівської ДЮСШ Гураль Тарас. Команду нагородили кубком, медалями та грамотами. Підготували команду тренери-викладачі Пшик С.З. та Конівіцький В.Я.