З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2021 10:44

Щиро вітаю Вас, шановні жителі Ходорівської громади, із визначним державним святом — Днем Конституції України. Сьогодні ми святкуємо 25 річницю прийняття Основного Закону нашої держави.  Конституція України - документ, який ознаменував фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбував волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Нехай ці демократичні засади стануть реаліями сьогодення для кожного українця, для кожного жителя нашої громади.

Від щирого серця зичу  всім миру, міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої держави - України. Будьмо разом у процесі побудови демократичного громадянського суспільства.

Міський голова                                Олег Коцовський