Участь в навчаннях по цивільному захисту

Дата: 22.06.2021 17:05

Фото без описуВідповідно до плану проведення навчально- методичного збору та занять відбувся навчально-методичний збір (заняття) з керівним складом органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій, їх структурних підрозділів з питань цивільного захисту щодо організації та виконання повноважень у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та реагування на них у мирний час та  в особливий період з демонстрацією зразків пожежно-рятувальної техніки, проведення показових навчань з ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій.

В рамках навчань відбулася демонстрація дій з організації та виконання пожежно-рятувальних робіт під час пожежі на об’єктах з масовим перебуванням людей, відпрацювання аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації наслідків ДТП та розливу небезпечних хімічних речовин.

Перший етап  навчань проводився у Стрию. Сьогодні, 22 червня, навчання проходили на ДП «Арена Львів». Участь у даних навчаннях приймали заступник міського голови А. Батирняк та спеціаліст з надзвичайних ситуацій О. Сорока. До речі, відповідні навчання згідно графіку проходитимуть усі начальники відділів.