Участь у туристичному форумі Стрийщини

Дата: 18.06.2021 09:44

12 червня 2021 р. у рамках Великого_Карпатського_Ярмарку «СТРИЙ ОРГАНІК ФЕСТ» на території Стрийського фахового коледжу, директор Ігор Рінило  відбувся Туристичний форум Стрийщини.

Вперше зібрались представники органів державної влади на чолі із заступником голови Стрийської РДА Shved Volodymyr  представники територіальних громад Стрийського району, керівники громадських організацій, що діють у галузі промоції і туризму, форум відвідали і представники Ходорівської громади

Туристичний форум став платформою,  де  обговорювали основні напрямки туристичного розвитку територій новоутвореного Стрийського району та розроблення Стратегії розвитку Підкарпатських територій.