На черговій сесії представлять нового депутата від ВО "Батьківщина"

Дата: 15.06.2021 12:34

Нагадаємо, Мирослава Угрин достроково склала депутатські повноваження. Відповідно до ЗУ "Про місцеві вибори" Ходорівська міська рада прийняла рішення № 426 від 08.06.2021 "Про дострокове припинення повноважень депутата Ходорівської міської ради Угрин Мирослави Степанівни, обраної  по єдиному виборчому списку від Львівської обласної партійної організації Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина"". Дане рішення невідкладно було передано у Ходорівську міську територіальну комісію, яка прийняла постанови, згідно яких наступним за черговістю по списку ЛОПОВО "Батьківщина" є Ленцик Ігор Ярославович. На найближчій сесії І. Ленцик складе присягу і приєднається до числа депутатів Ходорівської міської ради VIII скликання.