Відбувся ювілейний V фестиваль духовної пісні «ХВАЛІТЕ ГОСПОДА З НЕБЕС»

Дата: 15.06.2021 10:49

У Ходорівській міській об’єднаній територіальній громаді 13 червня 2021 р. у храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги (м. Ходорів) пройшов V фестиваль духовної пісні «Хваліте Господа з небес», організований відділом культури Ходорівської міської ради. У фестивалі взяли участь: хор храму Володимира і Ольги «Лілея» (м. Ходорів) та хор храму Покрови Пресвятої Богородиці (с. Вовчатичі), вокальні ансамблі Народних домів сіл Букавина, Ятвяги, Бортники, Городище, Садки, Отиневичі, Вербиця, Дев‘ятники, Добрівляни, Дуліби, народні аматорські колективи – «Любисток» (с.Новосільці), «Горлиця» (с.Сугрів), «Барвінок» (с.Грусятичі) та «Ромашка» (м.Ходорів).

Благословили захід молитвою сотрудник храму святих рівноапостольних Володимира та Ольги м. Ходорів о. Роман Став’яж, парох храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі о. Микола Прунак та парох храму св. Миколая с.Грусятичі о. Іван Кузьмич.

Із привітальними словами до гостей та мешканців міста звернулися заступник голови Ходорівської міської ради Ольга Мельник та керівник відділу культури Христина Добуш, побажавши миру, спокою та благополуччя в наших родинах!