Про проходження медичних оглядів

Дата: 15.06.2021 10:08

Завданням кожного працівника закладу освіти є проходження обов'язкового медичного огляду  перед початком навчального року. Працівники закладів освіти (вчителі та вихователі), відповідно до Переліку необхідних досліджень, затвердженим наказом МОЗ від 23 липня 2020 року №280, попередньо звернувшись до СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

• мають зробити:

- флюорографію,

- дослідження крові на сифіліс, мазки на гонорею,

- дослідження на носійство кишкових інфекцій

- дослідження на гельмінтози

- загальний аналіз крові

• пройти огляд у вузьких спеціалістів:
  • терапевт
  • дерматовенеролог
  • стоматолог
  • отоларинголог
  • гінеколог (для жінок)

Переважна більшість медичних закладів у нашій країні уклали договори про медичне обслуговування та отримують фінансування від Національної служби здоров’я України за Програмою медичних гарантій.

Медичні заклади можуть проводити медичні огляди на платній основі.

Це стосується, коли довідка про медогляд потрібна:

для отримання виїзної візи (крім, службових відряджень держслужбовців та в разі виїзду на лікування);

для влаштування на роботу;

для отримання посвідчення водія транспортних засобів;

для одержання дозволу на право отримання та носіння зброї громадянами.

періодичні профілактичні огляди у певних категоріях .

Для таких медоглядів НАПРАВЛЕННЯ НЕ ПОТРІБНЕ (ЗА ВИНЯТКОМ ЕЛЕКТРОННИХ НАПРАВЛЕНЬ НА РЕНТГЕНОГРАФІЮ ТА ЗАГАЛЬНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ, ЯКІ ДАЄ СІМЕЙНИЙ ЛІКАР). Пацієнт звертається до медичного закладу та платить за послугу офіційно через касу у відділенні «АТ КБ Приватбанк» або через додаток Приват 24 (реквізити додаються). Якщо не клієнт банку для жінок вартість становить – 245 грн., якщо клієнт – 230 грн., для чоловіків на 20 грн. дешевше.

В НАШІЙ УСТАНОВІ  ВАРТІСТЬ ПЛАТНИХ ПОСЛУГ РОЗРАХОВАНА СПЕЦІАЛІСТАМИ ЗГІДНО КАЛЬКУЛЯЦІЇ (у собівартість послуги крім УЗД, лабораторні дослідження, профоглядів не включено медикаменти та матеріали (до оплати буде братись сума заокруглена в більшу чи в меншу сторону без копійок), перевірена та затверджена Рішенням виконавчого комітету Ходорівської міської ради). Тарифи платних послуг та їх перелік наглядно представлений пацієнтам в медичному закладі (скан-копія переліку та  тарифів на платні послуги КНП «Ходорівська міська лікарня» додається).

ТАРИФИ НА ПЛАТНІ ПОСЛУГИ в КНП «Ходорівська міська лікарня»

1. Проведення попереднього профілактичного медичного огляду при прийнятті на роботу працівників певних категорій (крім випадків, коли медичні огляди проводяться за направленнями органів державної служби зайнятості) в т.ч. ПДВ
  1. 218,69 грн   (жінки)
  2. 198,77 грн.(чоловіки)