Відпочиваємо з користю: літні мовні табори для дітей

Дата: 14.06.2021 22:50

Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги, яка накопичилася за рік, заповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Організація відпочинку, зайнятості у літній період, збереження і зміцнення здоров’я дітей та підлітків – одне з пріоритетних завдань освіти Ходорівської МТГ.

На базі  шкіл міста Ходорова та сіл Бортники, Грусятичі, Чорний Острів, Дуліби організовано пришкільні  англомовні  табори  з денним перебуванням. Їх робота побудована таким чином, щоб створити якомога ефективніше англомовне середовище для кожної дитини.

Вчителі приділяють особливу увагу розвитку творчих здібностей учнів, використовуючи ігри, цікаві форми роботи, що збагачують лексичний запас учнів, формують комунікативні вміння. Перегляди фільмів, мультфільмів, проведення цікавих конкурсів та виразне читання займають особливе місце й відіграють провідну роль у повсякденній роботі таборів. Цікаві й різноманітні види діяльності сприяють підвищенню активності учнів під час занять, у результаті чого діти працюють із ентузіазмом в позитивній атмосфері.

Інтенсивна англійська в поєднанні з літніми розвагами - це прекрасна можливість якісного і корисного відпочинку дітей.