Жодного рішення молоді - без молоді

Дата: 14.06.2021 22:43

Під таким гаслом пройшло перше установче засідання Молодіжної ради.

Як і всі добрі справи, перше засідання Молодіжної ради розпочали із благословення отця Миколи Прунака. Він привітав новостворену раду і побажав сили і натхнення втілювати в життя багато маленьких справ.

З привітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Ольга Мельник.

Головою Молодіжної ради більшістю голосів було обрано Марту Макух.

Секретарем - Роксолану Мудру, заступником - Миколу Гнатіва.

Створено три постійні комісії і затверджено їх персональний склад. Комісію з питань освіти, культури, спорту і патріотичного виховання очолила Інна Яскерська, з питань законності, захисту прав молоді та піар комунікацій - Ігор Хрущ, соціальної політики, молодіжної зайнятості та волонтерської діяльності - Іван Духній.

Молодіжна рада в Ходорівській громаді створена вперше і буде дорадчим органом міської ради.

Засідання молодіжної ради відбуватимуться у кожну останню суботу місяця.