Старости взяли участь у нараді щодо реалізації програм підтримки агропромислового комплексу Львівщини

Дата: 13.06.2021 17:12

У п’ятницю, 11 червня, спеціаліст Олег Сорока та старости старостинських округів Ходорівської МТГ,  взяли участь у ZOOM-нараді, організованої Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА, де обговорювали питання реалізації обласної та державної програм підтримки агропромислового комплексу Львівщини.

Як вже зазначалося у одній із наших статтей, право на фінансову підтримку мають сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми або фізичні особи - підприємці, а також сімейні фермерські господарства, сільськогосподарські кооперативи, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції та/або розведення, вирощування риби та її переробка на власних чи орендованих потужностях, а також здійснення операцій з їх постачання.

Ходорівська міська рада, відповідно до листа ЛОДА, розробляє необхідні документи, потрібні для отримання субвенції з обласного бюджету на розроблення технічної документації для створення громадських пасовищ.

Додаємо презентацію, у якій чітко і зрозуміло описано можливості отримання такої підтримки, для тих, кого цікавить така можливість.

Презентація Підтримка розвитку АПК