Розмова про важливе. Відбулася зустріч міського голови з представниками духовенства

Дата: 11.06.2021 21:56

Сьогодні відбулася зустріч міського голови Олега Коцовського з представниками духовенства громади. У зустрічі взяли участь також Роман Чорний – голова ГО «Інтелігенція Ходорівщини» та головний редактор часопису «Новий Час» Андрій Данилець, який виступав модератором зустрічі. Потреба зустрітися виникла через непорозуміння щодо рішення виконкому 7 травня про виділення допомоги римо-католицькому храму Всіх Святих у м. Ходорові. Мета зустрічі – дійти порозуміння у ситуації, що виникла.

У розмові взяли участь ксьондз Андрій Мігулка - настоятель римо-католицького храму Всіх Святих у м. Ходорові,  отець декан Мар’ян Черепанич, отець Микола Прунак і отець Тарас Гриців. Насамперед, дякуємо усім, що виявили бажання врегулювати ситуацію  і відгукнулися на запрошення.

Розмова була відвертою. Усі присутні мали можливість висловити свою позицію. Як зауважив отець-декан Мар’ян Черепанич, - не бачу тут конфлікту.  Також усі погодилися, що Ходорів завжди був прикладом міжконфесійної єдності: при усіх святах і усіх владах ніяких роздорів не було.

Остаточного порозуміння не досягли, проте завдяки зустрічі, чітко стало ясно, що проблема не стосується релігії чи національностей, а полягає в розбіжності особистих поглядів.

Співрозмовники погодилися, що потрібно працювати для людей, незалежно від конфесій.