Розвиток пластового руху в нашій громаді

Дата: 09.06.2021 10:10

Одним із найбільш цікавих напрямків роботи Ходорівського ЦДЮТ є пластовий гурток «Крок за кроком». Ходорівський ЦДЮТ працює над розвитком пластового руху, налагоджує співпрацю з Жидачівським осередком і готуються до офіційної реєстрації. Планується закупити однострої та спорядження для вихованців гуртка - майбутніх пластунів. Зараз гурток відвідує 34 вихованці. Працюють у двох групах по 17 осіб під керівництвом виховника Маряни Грай.

Під час занять діти оволодівають основними знаннями з краєзнавства, пішохідного туризму; вивчають основи долікарської медичної допомоги, а також вчаться проявляти творчу ініціативу, формують досвід взаємовідносин людини з природою.

Заняття у пластовому гуртку розвивають у дітей дослідницькі, творчі здібності, логічне мислення, творчу уяву, фантазію. Юні пластуни грають в рухливі ігри, розвивають витривалість, спритність, силу і швидкість реакції.

Після отримання базових знань на вихованців чекають практичні заняття . Тому підсумкове заняття гуртка відбулося на свіжому повітрі. Разом із виховником М.Грай пластуни проходили проби зі швидкого збирання намету, правильного укладання наплічників та зав’язування туристичних вузлів.

Завершилося підсумкове заняття приготуванням рибної юшки.

Гуртківці весело та змістовно провели час.